Přejít k hlavnímu obsahu
x

Zájmová činnost

Volitelné předměty a zájmové kroužky ve školním roce 2021/2022

 

Volitelné předměty 2021/2022

 

Název

Třída

Vyučující

1

Seminář z matematiky

VII. A, B, C

p. uč.

Švécarová

2

Seminář z českého jazyka

VII. A, B, C

p. uč.

Muroňová

3

Seminář z přírodopisu

VII. A, B, C

p. uč.

Winklerová

4

Konverzace v AJ

VII. A, B, C

p. uč.

Sitová

5

Informatika - robotika

VII. A, B, C

p. uč.

Nevrklová

6

Technické činnosti

VII. A, B, C

p. uč.

Papoušková

7

Vaření I

VII. A, B, C

p. uč.

Lešingr

8

Vaření II

VII. A, B, C

p. uč.

Lešingr

9

Sportovní výchova chlapci

VII. A, B, C

p. uč.

Navrkal

10

Sportovní výchova dívky

VII. A, B, C

p. uč.

Pánová

11

Užité výtvarné techniky

VII. A, B, C

p. uč.

Zatloukalová

12

Konverzace v AJ

VIII. A, B, C

p. uč.

Kampová

13

Informatika - robotika

VIII. A, B, C

p. uč.

Nevrklová

14

Vaření

VIII. A, B, C

p. uč.

Lešingr

15

Technické činnosti

VIII. A, B, C

p. uč.

Papoušková

16

Sportovní výchova dívky

VIII. A, B, C

p. uč.

Pánová

17

Seminář z matematiky

IX. A, C

p. uč.

Drásalová R.

18

Seminář z českého jazyka

IX. A, B, C

p. uč.

Šmehlíková

19

Konverzace v AJ

IX. A, B, C

p. uč.

Rýcová

20

Technické činnosti

IX. A, B, C

p. uč.

Papoušková

21

Sportovní výchova dívky

VII. C, IX. C

p. uč.

Pánová

22

Finanční gramotnost

IX. A, B, C

p. uč.

Kolák

 

Zájmové kroužky ve školním roce 2021/2022

Název

Třída

Vyučující

Sporťáci

ŠD

p.uč.

Jakubíková

Deskovky

ŠD

p.uč.

Stonová

Klub deskových her

ŠD

p.uč.

Ondráčková Nevrlá

Výtvarníci

ŠD

p.uč.

Vyhnálková

Šikulové

ŠD

p.uč.

Stonová

Všeználci

ŠD

p.uč.

Vyhnálková

Kecky

ŠD

p.uč.

Balvínová

Keramický kroužek 1

1. - 2. ročník

p.uč.

Bednarská

Keramický kroužek 2

1. - 2. ročník

p.uč.

Bednarská

Keramický kroužek 3

3. - 4. ročník

p.uč.

Bednarská

Kroužek aerobiku a rytmické gymnastiky

3. - 5. ročník

p.uč.

Habrnalová

Hrajeme si s angličtinou

2. ročník

p.uč.

Korešová

Sborový zpěv 1

1. stupeň

p.uč.

Zerzáňová

Sborový zpěv 2

2. stupeň

p.uč.

Zerzáňová

Kroužek tvůrčího psaní a čtení

4. - 9. ročník

p.uč.

Muroňová, Lešingr

Volejbal dívky

6. - 9. ročník

p.uč.

Pánová

Veselá věda 1

1. stupeň

paní

Tomášková

Veselá věda 2

1. stupeň

paní

Tomášková