Přejít k hlavnímu obsahu
x

Zlaté Ámosky z naší školy

Akce /logo

Naše škola je opravdu výjimečná. V současné době najdete v našem pedagogickém sboru hned dvě Zlaté Ámosky Olomouckého kraje. U tohoto titulu je oceněním již samotná nominace – do soutěže své vyučující přihlašují totiž samy děti.

Paní učitelka Radka Kroupová se stala vítězem této ankety v Olomouckém kraji v roce 2017. Za rok 2018 pak byla nominována na Cenu města Šumperka v kategorii Vzdělávání a 13. dubna 2019 převezme v divadle zasloužené ocenění.

Letos bojuje o post nejvyšší naše paní zástupkyně Radmila Lucová. Nejenže zvítězila v Olomouckém kraji, ale z celorepublikového semifinále postoupila mezi šest nejlepších učitelů České republiky. Do celostátního finále, které symbolicky proběhne na Den učitelů 28. března 2019, jí přejeme hodně optimismu, sil a také pořádnou dávku štěstí. Svým hlasem ji můžete podpořit zde.