Zpěváčci se dočkali…

Akce/foto

Po dlouhé odmlce se představily naše školní sbory Ptáčata a Ptáčátka odborné i laické veřejnosti. V sobotu 18. května vystupovaly na závěrečném, tedy pátém, koncertu přehlídky dětských sborů „Zlatá Lyra“. V letošním roce proběhl již 52. ročník této již tradiční přehlídky dětských pěveckých sborů Olomouckého kraje.

Zpěváčci z naší školy zde úspěšně předvedli své pěvecké umění. Celoroční dřina ukončená jarním soustředěním byla na jejich výkonu znát. Zpívali velmi pěkně. Za to si vyzpívali velký potlesk od posluchačů v zaplněném klášterním kostele v Šumperku, kde se přehlídka konala.

Děkujeme za píli, snahu a lásku k muzice všem zúčastněným. Hlavně paní učitelce Pavle Zerzáňové (naší dirigentce, vedoucí sboru, tvořitelce programů) a Marušce Zajícové (úžasné klavíristce, korepetitorce a dobré duši sboru).

Za Ptáčata Adéla Ondráčková Nevrlá