Tradiční dýňobraní

Akce/foto

V pondělí 31. 10. 2022 se na naší škole konalo tradiční DÝŇOBRANÍ, kterého se zúčastnili žáci třídy VI. B. Během sychravého dušičkového odpoledne stihli vydlabat a zkrášlit nespočet dýní, které nyní zdobí venkovní prostory naší školy.

Dýňoví strašáci jsou vskutku jako živí a jeden z nich je dokonce kouzelný. Pokud se jej některý ze školáků dotkne, zcela jistě dostane v nejbližší době jedničku.

Děti byly za svou kreativní práci odměněny sladkými halloweenskými perníky, které si samy upekly a nazdobily. Velké poděkování patří paní učitelce Radmile Lucové a žačkám třídy IX. B za neúnavnou pomoc ve školní kuchyňce.

Pevně věřím, že naše krásná podzimní výzdoba vykouzlí úsměv na tváři všem, kteří jsou kvůli mlhavému a deštivému počasí bez nálady.

Mgr. Petra Štětinová Buxbaumová