Mistrovství České republiky v deskových hrách 2023

Akce/foto

V sobotu 25. listopadu tohoto roku se konalo v Praze mistrovství České republiky v deskových hrách. V jakých hrách se soutěžilo? Ve hře TURBOPRŠÍ, ve hře 4MOTION a ve hře RYCHLÉ ŠÍPY.

Zástupci naší školy (a současně Olomouckého kraje) v počtu 7 si vedli více než skvěle. Pokud si chce někdo ze čtenářů zahrát s MISTREM REPUBLIKY pro rok 2023 ve hře 4MOTION, tak má možnost. Saša Prokopchuk z 1. třídy mu určitě dá příležitost. Ostatní členové naší minivýpravy se umístili nejhůř do 7 místa. No řekněte sami, není to výtečné?

Děkuji všem reprezentantům: Sašovi Prokopchukovi (1. místo), Matěji Hubáčkovi (2. a 4. místo), Adamu Musilovi (3. místo), Šimonu Hubáčkovi (4/5. místo), Barunce Pírkové (5. místo), Marii Koláříkové (7. místo), Ondřeji Beerovi (7. místo), a také jejich doprovodu za úžasnou reprezentaci naší školy a našeho města a našeho kraje.

Mgr. Adéla Ondráčková Nevrlá, vedoucí vychovatelka ŠD ZŠ Šumavská Šumperk