Přejít k hlavnímu obsahu
x

Plyšáci pro Sárinku

Akce /foto

V únoru probíhala na naší škole krásná dobročinná akce. V kabinetě matematiky rostla hebká hromada medvídků, králíčků, kočiček, pejsků, krtečků a dalších roztomilých hraček. Zapojili jsme se totiž do sbírky plyšáků pro malou Sárinku, čtyřletou holčičku, která je od narození neslyšící.

Když jsme v pátek 15. února sbírku ukončili, bylo na první pohled patrné, že naši žáci i jejich rodiče mají srdce na pravém místě.  Plyšáků se sešlo nepočítaně. V úterý 19. února jsme onu heboučkou hromadu předali organizátorům „Benefičních akcí pro Sárinku“. Naši plyšáci nyní budou použiti v  dobročinných projektech jako odměny pro děti. Finanční výtěžek z těchto akcí pak pomůže Sárince získat ušní implantáty.

Chtěli bychom všem dárcům poděkovat za ochotu nabídnout pomocnou ruku holčičce, která i díky nám jednou procitne ze svého ticha J

J. Papoušková